Autosport

Eesti tudengid saavutasid vormelivõistlusel kaksikvõidu!

TTÜ ja TTK üliõpilaste vormelimeeskonda FS Team Tallinna saatis kodurajal peetud võistlusel Baltic Open 2010 suur edu, eestlaste vormelautod saavutasid kaksikvõidu.

Seitse emotsiooni Laitse ralli GP-lt

  Juunikuu esimesel nädalavahetusel toimus Laitse rallirajal järjekordne GP võistlus, mida sel aastal kaunistas eeskätt legendaarsete ralliässade osavõtt. Kuna võistluste tehniliste protokollidega saab igaüks tutvuda ka Laitse Rallypargi kodulehel ja telemeediaski on sest võistlusest juba pikalt juttu olnud, võtsime Automobilia kodulehel nõuks vahendada vaid emotsioone. Siin need on.

Esimene emotsioon

Milleks hädaldada elu halluse üle?

Mõte

FISA president kohtus N Liidu ringrajasõiduga

Nõukogude Liidu Keskautomotoklubi võeti FIA liikmeks vastu 1956. aasta oktoobris. Maailma autospordijuht leidis põhjuse nõrga võidusõidutegevusega superriiki külastada siiski kahel korral, tema teine visiit toimus 1984. aasta kevadel.

Le Mans´is viiskümmend aastat hiljem

Sellest on tõepoolest möödas juba viiskümmend aastat, kui ma võistlesin esimest korda Le Mans´i ringrajal. Tollal oli mu autoks üks neist kahest Porsche 550 prototüübist, jõuallikaks Volkswageni Põrnikaprojektist pärit 1500-cm3 tõukurvarrastega mootor. Peale mootori keskasetuse ja nelja ratta oli sellel küll väga vähe ühist ülimalt eduka ning Le Mans´i juba kolm korda võitnud Audi R8-ga, mida ma sain proovida kuus nädalat enne 2003.a . 24 tunni sõitu toimunud eeltreeningute lõunavaheajal. Sellel haruldasel võimalusel oli oma eellugu.

Syndicate content