Jüri Vips tõusis Saksa F4 sarja etapil poodiumile

Jüri Vips tõusis Saksa F4 sarja etapil poodiumile ja kasvatas edumaad punktitabeli liidrina

 Nürburgringil toimunud Saksamaa F4 meistrisarja 5. etapil saavutas ühe kolmanda koha, lõpetas ka kaks ülejäänud sõitu esiviisikus ja jätkab punktitabeli liidrina.

  Laupäeval toimunud kvalifikatsioonis sõidetud ringiajad andsid Jüri Vipsil esimesteks sõitudeks vastavalt kuuenda ja viienda stardikoha. Avasõidus õnnestus Vipsil võistluse käigus oma stardikohta ühe võrra parandada ja Prema Powerteami eestlasest sõitja finišeeris viiendana. Teinud teises sõidus väga hea stardi möödus Vips esmalt ühest ja siis veel teisestki konkurendist ning tõusis kolmandale kohale. Seitsme ringi järel aga sõit katkestati ühe raske avarii tõttu ja peagi tuli otsus jättagi ülejäänud võistlus sõitmata. Vipsile kuulus seega kolmas koht. Kolmandat sõitu alustas Jüri Vips kuuendalt kohalt ja eestlaselt õnnestus põneva võistluse käigus mööduda kahest konkurendist ning finiseerida neljandana.

  Jüri Vips: "Kvalifikatsioonis olime küll kiired ja kindlasti oleks võinud stardikohad paremad olla, aga kiirel ringil sattus palju liiklust olema. Sõidud iseenesest tulid hästi välja, sest suutsin igas sõidus oma kohta parandada. Kolmandas sõidus teenisin tegelikult samuti kolmanda koha punktid, sest minust ees lõpetanud sõitja ei osale punktiarvestuses. Tähtis oli see, et punktiedu lähimate rivaalide ees kasvas."

  Kokkuvõttes jätkab Jüri Vips meistrisarja liidrina kui sõitmata on veel kaks etappi. Järgmine Saksamaa F4 sarja etapp toimub septembri keskpaigas. Foto:  Prema Powerteam