Jüri Vips jätkab ka neljanda etapi järel Saksa F4 sarja liidrina

  Jüri Vips saavutas Saksamaa F4 meistrisarja etapil Oscherslebeni ringrajal ühe poodiumikoha, finišeeris ülejäänud kahes sõidus esikuuikus ja jätkab sarja liidrina.

  Oscherslebeni rajal puuduvad praktiliselt möödumisvõimalused ja seetõttu mängib hea stardikoht olulist rolli. Ajasõitudes saavutas Jüri Vips esimesteks sõitudeks kaheksandad stardikohad, aga samas olid vahed nii väiksed, et vaid kümnendiku võrra parem aeg oleks andnud teise stardikoha. Mõlemas laupäevases võistlussõidus õnnestus Jüri Vipsil hoolimata möödumisvõimaluste puudumistest tõusta paari koha võrra ja finišeerida mõlemas sõidus kuuendana.

  Kolmandas sõidus viiendalt stardikohalt alustanud Jüri Vips väga hea stardi, möödus ühest ja peagi teisest konkurendist ning finišeeris kolmandana. Meistrisarja kokkuvõttes, kui sõitmata on veel kolm etappi, jätkab Jüri Vips punktitabeli liidrina.

  Jüri Vips: "Kvalifikatsioon ei õnnestunud kõige paremini ja seetõttu oli ka kahes esimeses sõidus raske kõrgeid kohti püüda. Oscherslebeni rajal pole lihtsalt ühtegi normaalset möödumiskohta. Kolmandas sõidus õnnestus siiski poodiumikohale tõusta, ja tähtis on, et jätkan sarja liidrina."

  Meistrivõistluste viies etapp sõidetakse augusti algul Nürburgringil.

Foto: Prema Powerteam